Balkan Bandosu

     

       Çalgılarında uzman en az 5 kişiden oluşan ekibimiz, etkinliğin konusuna göre zaman planlaması yapar ve talep edilen süre içerisinde performans sağlar. Balkan Bandosu, farklı kostüm alternatifleriyle tam uyum gösterir. Mütevazi yapımız,zengin repertuvarımız  sayesinde beklentilerinizin üzeride bir hizmet almış olursunuz.

Balkan Bandosu

     Balkan Bandosu adından da anlaşılabileceği gibi balkan müziklerinin icra edilmesi için bir araya gelen müzik topluluğudur. Brass enstrümanların bir araya getirilerek oluşturduğu hareketli ve eğlenceli grupların düğün, kına geceleri, yöresel günler v.s. gibi organizasyonlarda insanların eğlenmelerine yönelik yapılan faaliyetleri içerir.

     Balkan Bandosu zengin repertuvarı ile dinleyicilerin eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir ekiptir. Balkan müzikleri ağırlıklı devam eder, çoğunluğu vurmalı ve üflemeli enstrümanlardan oluşur. Ekibimiz doyumsuz bir müzik şöleni yaşatır. Farklı bir çok enstrümanla çeşitlendirilmesi mümkün olan Balkan Bandosu ekibinin, böylece zengin bir müzikalite dinletimi mümkün olur.

       Bizim grup kombinasyonlarımız, kostüm konseptlerimiz ve parça seçimlerimizle ekiplerimiz farklı bir tarza bürünmüş, eski standart havalardan uzaklaşmıştır. Amacımız dinleyici gruplara doyumsuz bir müzik ziyafeti vermektir. Bunu katıldığımız etkinliklerden aldığımız geri dönüşlerle sıkça test etme şansımız oluyor.

     Ne mutlu bize ki, artık balkan bandosu kiralama hizmetimize ihtiyaç duyan tüm ihtiyaç sahipleri, yaptığımız işin kalitesini ve eğlendirme konusundaki becerimizi hemen seçebiliyor ve bizi tercih ediyorlar. Sizden bize gösterilen bu güvenin karşılığını en güzel performanslarımızla geri veriyoruz.

       İnsanları en özel anlarında yanında olmanın verdiği mutluluğu ve sorumluluğu taşımak daima önceliğimiz olmuştur. 

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?