Çello Kursu - Ankara

Çello dersleri, yaş gruplarına göre farklı ve özel programlar içermektedir.

1 Haftalık (1 saat) 250,00 TL

Çello dersleri, yaş gruplarına göre farklı ve özel programlar içermektedir. Genel olarak derslerde; yay çekme tekniklerinin yanı sıra bireyin kas gelişimini doğru olarak geliştireceği günlük egzersizler ile entonasyon çalışması, öğrendiği egzersizleri uygulayabileceği etütler ile güncel şarkılardan, klasik batı müziği, jazz müzik, blues, halk müziği, popüler müzik ve film müziği türlerinden oluşan geniş bir eser repertuvarı çalışılmaktadır. Bunun yanı sıra teoride; nota okuma ve yazma, hız terimleri, gürlük terimleri gibi temel müzik bilgileri ile çelloı doğru akord edebilmesi de öğretilmektedir.

Kurs süresi kişinin yeteneğine ve çalışmalarına göre farklılıklar gösterse de ortalama öğrenme süresi 8 aydır. 8 ayını tamamlayıp 1. kuru bitiren her öğrenciye kurum müdürü tarafından imzalı belge verilmektedir. Ayrıca 1 yıldan daha fazla derslere devam eden öğrenciler, orkestra çalışmalarına katılıp öğrenci konserlerine çıkabilirler.

Çello dersleri birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

Çello dersleri, 12 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.

Ders saatleri çok esnek olup öğrencinin boş olduğu herhangi bir saat kendisine rezerve edilmektedir. Dersler, haftada bir gün, bir saat, özel ders olarak yapılmaktadır.

Çello derslerinde gelemediğiniz günler, ilgili öğretmen ile yapılacak koordine sonucuna göre başka bir günde telafi edilmektedir.

Açıklama Fiyat
1 Haftalık (1 saat) 250,00 TL

İlk Yorumu Siz Gönderin!

Yorum gönderin

Müzik Eğitimlerimiz

Ücretsiz Tanışma Derslerimiz için Sanat Merkezimize Bekleriz ...

Gitar, keman, piyano ve diğer eğitimlerimiz hakkında bilgi alın.