My Music Sanat Merkezi

Mymusic Sanat Merkezi Necatibey de Çağdaş Market in üstünde…

Profesyonel öğretmen kadrosu ,uygun fiyatları ve nezih tesisleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Gitar, piyano, Bateri,keman, flüt, çello, bağlama ve daha birçok kurs sizlere profesyonel, konservatuvar mezunu öğretmenler tarafından verilir.

Ankara’nın en güzel semtlerinden olan Necatibey caddesinde bulunan kurs binamız hem ulaşım açısından kolay bir konumda bulunması, hem de ders öncesi ve sonrası hoşça vakit geçirebileceğiniz eğlence ve kolaylık tesislerinin bulunması bakımından bir başka tercih sebebidir.

Hemen bizi arayın ve ücretsiz tanışma dersimize katılın. Sizleri de Mymusic ailesi içinde görmekten mutluluk duyarız. 

Sizi Arayalım


        My Music Sanat Merkezi; Pedagojik bir özenle korunması gereken çocuğa, sanatı ilginç ve sevimli kılmak, ondaki henüz derinlerde duran sanatsal kapasiteyi doğru yönlendirmek ve henüz oyun çağındaki bu minik insanları kendi yaratıcılıklarıyla tanıştırmanın çok önemli olduğunu vurgular.

        Sanatsal ilgiyi, en başta insani duyarlılıkları geliştirmeyi, erken yaşta uyarılan yaratıcı duyarlılığı, insana saygıyı öğretmeyi, ifade olanaklarını arttırmayı, dış dünyayla ve kendi iç dünyasıyla ilgili zenginlikleri keşfettirmeyi felsefe edinmiştir.

Ücretsiz Tanışma Derslerimiz için Sanat Merkezimize Bekleriz ...

Gitar, keman, piyano ve diğer eğitimlerimiz hakkında bilgi alın.