Piano Arrangements of Most Beloved Songs

Yeni başlayanlar İçin Hepsi Bir Arada repertuvar Kitabı olan Piano Arrangements of Most Beloved Songs Kitabı; 3/4 lük ve 4/4 lük  ölçülerde yazılmış, basit kapalı ve açık arpej eşlikler ile düzenlenmiş, piyano çalmak isteyen birçok adayın beğeneceği popüler şarkılardan oluşan, toplamda 80 eserin bulunduğu  tam bir kitaptır. Bu kitap sizi başarıya ulaştıracak birçok özellik barındırır. Böylelikle piyanoda eser yapmak; yeni başlayan adaylar için eğlenceli ve kolay bir hale gelmiş olacak.

3/4 lük ölçüde yazılmış, basit kapalı arpej eşlikler ile düzenlenmiş parçalar arasında;

Santa Lucia , Greensleeves , Silent Night , Eternity and a Day , Scarborough Fair , La Donna e Mobile , Romans , Grinko Valse , Chorus From Traviata , Waltz by the River , Waltz of the Blue Butterflies , Schubert Serenade , Chopin Waltz in A Minor , Waltz of Butterfly , L' Arrivée Sur L'Ile gibi örnekler yer almaktadır.

4/4 lük ölçüde yazılmış, basit kapalı arpej eşlikler ile düzenlenmiş parçalar arasında;

Jingle Bells, Portofino, Secret Garden, Carmen ( Habanera ), My Heart Will Go On, Field Grinko, In The Hall of The Mountain King 115, Istanbul Beneath My Wings, Comptine D'un Aute Ete:L'ap, What a Wonderful World, Ballade Pour Adeline, Speak Softly Love, Gnossienne 1, Moonlight Sonata, Por Una Cabeza, Dance in Sofia, Passacaglia, River Flows In You, J'y Suis Jamais Alle gibi örnekler yer almaktadır.

3/4 lük ve 4/4 lük ölçülerde yazılmış, basit açık arpej eşlikler ile düzenlenmiş parçalar arasında;

Harry Potter, Kiss The Rain, La Tendresse, Chopin Waltz in A Minor, Passacaglia, Mariage D'amour, Dance Of  Fire, Canon in D, La Valse D'Amelie, Castle in the Sky, Concerto Des Etoiles, Meet The Flintstones, The Entertainer, Nuvale Bianche, Chopin Prelude op 28 no 4, I Giorni gibi örnekler yer almaktadır.

400,00 TL

     Piano Arrangements of Most Beloved Songs kitabımızın bu bölümünde; 3/4  lük ve 4/4 lük  ölçülerde yazılmış, basit kapalı arpej eşlikler ile düzenlenmiş toplamda 60 eserden oluşan popüler şarkıların yer aldığı bir bölümdür.  Piyano Kursu Ankara Piyano Kursu Ankara Piyano Kursu Ankara

     Piano Arrangements of Most Beloved Songs kitabımızın bu bölümünde; 3/4  lük ve 4/4 lük  ölçülerde yazılmış, açık arpej eşlikler ile düzenlenmiş toplamda 20 eserden oluşan popüler şarkıların yer aldığı bir bölümdür.  Piyano Kursu Ankara Piyano Kursu Ankara Piyano Kursu Ankara

İlk Yorumu Siz Gönderin!

Yorum gönderin

Pİyano Eğitim Yayınları

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?