Resim Kursu - Ankara

Bu kursumuzda bireyin istekleri doğrultusunda bireyselliğin ortaya konabileceği bir ortam yaratılarak, uygulama çalışmaları yapılmaktadır.

1,00 TL
Paylaş

HOBİ RESİM KURSU

Bu kursumuzda bireyin istekleri doğrultusunda bireyselliğin ortaya konabileceği bir ortam yaratılarak, kursiyerin yönelmek istediği alana ilişkin temel teknikler öğretilmekte ve uygulama çalışmaları yapılmaktadır. Aynı zamanda kursiyerlere resim sanatı ile ilgili akademik bilgilerle destekli bir eğitim sunulmakta bu sayede de hiç resim çizemeyen insanların dahi verdiğimiz bu eğitimle çok iyi seviyelere geldiği görülmektedir.

Kursumuzda içerik olarak Desen, Karakalem, Renk, Ölçü Alma, Füzen, Pastel Boya, Yağlı Boya, Akrilik ve Serbest Malzeme Çalışmaları yapılmaktadır.

Atölyelerimizde 4-6 kişilik gruplar halinde hafta içi ya da hafta sonu grupları oluşturulmaktadır. Derslerimiz ise hafta bir gün iki ders saati şeklinde uygulanmaktadır.

ÇOCUK RESİM KURSU

Çocukların renklere olan dünyasını daha çok renklendirmek, yaratıcılıklarını renklerle şekillendirmek adına yaş grubuna göre daha az teknik ancak daha çok eğlence mantığıyla hareket edilmektedir. 4-6 yaş ve 7-12 yaş grupları şeklinde 6-8 kişi çalışılan atölyelerimiz hafta sonu yapılmaktadır.

Kursumuzda içerik olarak sulu boya, guaj boya, parmak boyası, kolaj gibi renkli resim tekniklerinin yanında, renk bilgisi, kompozisyon, mozaik, vitray ve maket çalışmaları da yapılmaktadır.

Bu kurs için fiyat bilgisi güncelleniyor... Güncel fiyatları öğrenmek için;

Form Doldurun ya da Bizi Arayın

İlk Yorumu Siz Gönderin!

Yorum gönderin

Diğer Kurslarımız

Enstrüman eğitimleri My Music ile %20 İndirimli!!

Gitar, keman, piyano ve diğer eğitimlerimiz hakkında bilgi alın.

0 312 223 34 48